Na blagdan Svih Svetih i Duลกni dan Bibinjci su obiลกli gradska groblja te poloลพili cvijeฤ‡e i upalili cvijeฤ‡e u sjeฤ‡anje na svoje najdraลพe koji viลกe nisu s njima.I za Bibinje joลก jedna posebnost poslije mise na Duลกni u crkvi sv. Roka u 9, 00 sati je blagoslov kruha koje daje pleme Sikiriฤ‡.